Studio Vsetín

Studio Podlahy Blanket s.r.o., Zbrojovácká 1594, 755 01 (naproti stavebninám TM Stav)

Otevírací doba na pobočce je 8:00 -15:30 od pondělí do pátku. Pokud budete potřebovat konzultaci mimo pracovní dobu neváhejte volat tel: 603 114 731, kdy se dovoláte paní Simoně Křížkové, která si s Vámi ráda domluví termín, který Vám bude vyhovovat.

Prosím neberte tyto soukromé konzultace jako závazek nakoupit u nás. Budeme rádi, když nám dáte prostor pro prezentaci a sami se na základě zkušenosti s námi, po vytvoření nezávazné cenové kalkulace, rozhodnete, zda si vyberete naši společnost pro realizaci jedné z Vašich největších investic v životě, a to je pořízení nového bydlení nebo rekonstrukce toho stávajícího.

Budeme snažit Vás přesvědčit odborností a radou, jak celý interiér sladit, jaké materiály použít a kde si dát pozor na různé nástrahy, které v mnohých firmách číhají.

Pro Vaši dokonalou představu jsme schopni Vám materiály nejen fyzicky prezentovat, ale také Vám zkreslit grafický návrh daných materiálů, který dosahuje vysoké kvality a vy jste schopni si představit, jak Váš vysněný interiér bude vypadat.

V neposlední řadě jsme za Vsetínskou pobočku Podlahy Blanket s. r. o. rádi i z důvodu přiblížení se našim obchodním partnerům na Moravě. Jako firma zabývající se nejen návrhy a realizací podlahových kryti, dveří, kuchyní a ostatního řešení soukromých interiérů, ale především jako dodavatel interiérů ve velkých developerských projektech, školách, školkách, nemocnicích a ostatních státních institucích a jiných velkých komerčních projektech. Budeme moci prostřednictvím našich obchodních zástupců, techniků a realizátorů nabídnout servis v celém Moravském regionu včetně možnosti prezentace v našich prostorech.

 

Budu se těšit na setkání s Vámi ať už v Mladé Boleslavi nebo ve Vsetíně.

Ing. Ondřej Martinásek

choice-5937

choice-6128

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení