Studio Vsetín

Studio Podlahy Blanket s.r.o., Zbrojovácká 1594, 755 01 (naproti stavebninám TM Stav)

Otevírací doba na pobočce je 8:00 -15:30 od pondělí do pátku. Pokud budete potřebovat konzultaci mimo pracovní dobu neváhejte volat tel: 603 114 731, kdy se dovoláte paní Simoně Křížkové, která si s Vámi ráda domluví termín, který Vám bude vyhovovat.

Prosím neberte tyto soukromé konzultace jako závazek nakoupit u nás. Budeme rádi, když nám dáte prostor pro prezentaci a sami se na základě zkušenosti s námi, po vytvoření nezávazné cenové kalkulace, rozhodnete, zda si vyberete naši společnost pro realizaci jedné z Vašich největších investic v životě, a to je pořízení nového bydlení nebo rekonstrukce toho stávajícího.

Budeme snažit Vás přesvědčit odborností a radou, jak celý interiér sladit, jaké materiály použít a kde si dát pozor na různé nástrahy, které v mnohých firmách číhají.

Pro Vaši dokonalou představu jsme schopni Vám materiály nejen fyzicky prezentovat, ale také Vám zkreslit grafický návrh daných materiálů, který dosahuje vysoké kvality a vy jste schopni si představit, jak Váš vysněný interiér bude vypadat.

V neposlední řadě jsme za Vsetínskou pobočku Podlahy Blanket s. r. o. rádi i z důvodu přiblížení se našim obchodním partnerům na Moravě. Jako firma zabývající se nejen návrhy a realizací podlahových kryti, dveří, kuchyní a ostatního řešení soukromých interiérů, ale především jako dodavatel interiérů ve velkých developerských projektech, školách, školkách, nemocnicích a ostatních státních institucích a jiných velkých komerčních projektech. Budeme moci prostřednictvím našich obchodních zástupců, techniků a realizátorů nabídnout servis v celém Moravském regionu včetně možnosti prezentace v našich prostorech.

 

Budu se těšit na setkání s Vámi ať už v Mladé Boleslavi nebo ve Vsetíně.

Ing. Ondřej Martinásek

choice-5937

choice-6128