Zboží objednané na e-shopu Vám ZDARMA (u objednávek nad 10.000 Kč) dopravíme až k vám domů.

Rigidní SPC vinylová podlaha Lamett Douro- Black Pepper

Kód: 2718
SPC rigid Integrovaná podložka v ceně
Značka: Lamett
739 Kč / m2
Dostupnost do 7 dnů
Můžeme doručit do:
3.11.2021

Rigidní SPC vinylová podlaha Lamett Douro je vinylovou podlahou nejnovější generace, která vypadá jako skutečné parkety, ale zajišťuje pohodlí vinylu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Douro má certifikaci Floorscore - certifikát, který splňuje kalifornská kritéria pro emise VOC, což zaručuje zdravé vnitřní ovzduší. TTento vinyl lze úspěšně využít ve školách a školkách.

Údržba vinylové podlahy Douro je hračka. K odstranění prachu, písku nebo nečistot můžete použít vysavač nebo kartáč. Výrobek je zcela voděodolnýý. V případě kolekce Douro si nemusíte dělat starosti s péčí o podlahu, což šetří čas.

Technická data:

- panely mají 4stranný spoj MICRO V
- užitná třída ve veřejných prostorech - 33 - klasifikace požáru - třída retardéru hoření Bfl -s1, nejbezpečnější použití s ​​nízkými emisemi kouře

Systém podlahového vytápění:
- Podlahu lze instalovat na nízkoteplotní systém podlahového vytápění, pokud jsou splněny určité podmínky. To platí pro systém podlahového vytápění, ve kterém jsou topná tělesa - teplovodní nebo elektrická instalace - zabudována do betonové vrstvy.
- Instalace na elektrický nízkoteplotní systém podlahového vytápění umístěný na betonovou vrstvu je možná pouze tehdy, je-li maximální výkon systému 60 W / m 2 a teplota je stejná na celé podlaze.
- Zajistěte, aby teplota povrchu nebyla vyšší než 27 ° C. Rovněž nesmí být o 5 ° C nižší než pokojová teplota ani nižší než 18 ° C.

* Pokládka na stávající dřevěnou podlahu / dlažbu:
- Pokud má být podlaha položena na stávající dřevěnou podlahu, doporučujeme před instalací opravit všechna uvolněná nebo skřípající prkna / desky. Doporučujeme položit novou podlahu na stávající podlahu z tvrdého dřeva.
- Pokud má být podlaha položena na dlažbu, měly by být splněny následující podmínky: Rozdíl ve výšce nesmí být delší než 5 mm na délce 3 m. Cementový spoj nesmí být širší než 5 mm a hlubší než 4 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové podlahy světle hnědé, Plovoucí pokládka CLICK
Záruka: 15 let
Barva: Světle hnědá
Vzor: Dřevo
Způsob pokládky: Plovoucí CLICK
Typ vinylové podlahy: SPC rigid
? Plocha v balení (m2): 2.635 m2
Rozměr dílce: 1211 x 190,5 mm
Tloušťka dílce: 4 mm
? V-drážka: mikro V4
Vhodné pro podlahové topení: ano
? Značka: Lamett
? Integrovaná podložka: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: