Floor Forever Rigidní SPC vinylová podlaha Click Design vinyl Home 3003

Kód: CBC 41637
Voděodolná Integrovaná podložka v ceně
Značka: Floor Forever
956 Kč / m2
Dostupnost do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
19.10.2023

Original SPC Vinyl Diamond Rigid je záruka, že taková podlaha spolehlivě zvládne vše, co si pro ni během svého života přichystáte!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Original SPC Vinyl Diamond Rigid má nosné jádro složené z kamene/minerálu (SPC = Stone Polymer Composite), a tak si můžete být jisti, že podlaha bude přesně taková, jakou ji chcete - extrémně odolná, tvrdá a rozměrově stabilní. Druhým faktorem, který přispívá k těmto vlastnostem, je i to, že se při výrobě nepoužívají změkčovadla. Tím je výsledný materiál tužší a tvrdší , a tedy i extrémně odolný a stabilní vůči teplotním změnám. Tyto podlahy pak oceníte i na chatách a chalupách, kde díky sezónnímu využívání není zaručena stejnoměrná teplota a vlhkost. Jejich výhodou je i to, že odolají otlačeninám a drápkům domácích mazlíčků. Pokládají se rychle a jednoduše plovoucím způsobem

Také z pohledu ekologie jsou tyto podlahy silné v základu. Neobsahují ftaláty, a až jednou přijde jejich čas, jsou 100% recyklovatelné.

Pokud chcete mít 100% jistotu, že vaše podlaha vydrží extrémní zátěž, ať už u vás doma, v bytě na pronájem, hotelu či restauraci, vydejte se cestou Original SPC Vinyl Diamond Rigit!

Kolik materiálu objednat?

K čisté výměře podlahové plochy je nutné připočítat přibližně 6% na prořez materiálu, při běžném typu pokládky. U místností s komplikovanějšími zakřiveními, s mnoha úhly atd. doporučujeme 10 % navíc. Vinylové podlahy jsou prodávány pouze po celých baleních. Množství materiálu v balení se různí dle rozměrů konkrétního výrobku. 

Máte zájem o cenovou nabídku ?

V případě zájmu o cenovou kalkulaci nás kontaktujte info@interieryblanket.cz 

Je rigidní vinyl click vhodný na podlahové vytápění ?

Rigidní vinylové podlahy jsou kompatibilní s nízkoteplotním podlahovým vytápěním. To znamená, že maximální kontaktní teplota nesmí u vinylu přesáhnout 27 °C. Vinylové podlahy lze instalovat pouze s teplovodním topením nebo elektrickými topnými tělesy, která jsou vestavěna v podkladu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové podlahy světle hnědé, Plovoucí pokládka CLICK
Hmotnost: 22.5 kg
Barva: Světle hnědá
Vzor: Dřevo
Způsob pokládky: Plovoucí CLICK
Typ vinylové podlahy: SPC rigid
? Plocha v balení (m2): 2,64m2
Počet kusů v balení: 10 ks
Rozměr dílce: 218 x 1210 mm
Celková tloušťka: 5 mm (4 + 1 mm podložka)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,3 mm
? Integrovaná podložka: ano
Vhodné pro podlahové topení: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: